O projekte

Byty severná

O PROJEKTE

Komfort bývania, aký inde nenájdete

Projekt Rezidencia Severná je spojením nadčasovej architektúry s tradičnými prvkami slovenského folklóru, nízkoenergetického štandardu a skvelej lokality v blízkosti centra Banskej Bystrice. Už svojím vzhľadom sa Rezidencia Severná odlišuje, využíva prvky a typológie bytov, ktoré poznáme len zo zahraničnej architektúry. Naviac spĺňa najvyššie ekologické normy a teda je udržateľným bývaním nielen pre Váš rozpočet, ale aj celkovo pre prírodu a svet. Projekt je plný neštandardných a dispozične zaujímavých bytov, ktoré poskytujú široké možnosti úpravy priestorov presne podľa želaní klienta. V projekte Rezidencia Severná si každý dokáže nájsť svoje útočisko.

Byty severná

Výhody bývania v Rezidencii Severná

popis

Kultúra

Bývanie v tesnej blízkosti centra mesta a z toho vyplývajúce komplexné portfólio služieb a kultúrneho vyžitia.

popis

Dostupnosť

Napojenie na cestnú infraštruktúru obchvatu mesta Banská Bystrica sa nachádza v blízkosti len 300 metrov.

popis

Inovácie

Aby ste sa vo svojom novom domove cítili pohodlnne a bezstarostne, v každom byte sme pre Vás pripravili Smart home elektroinštaláciu.

popis

Udržateľnosť

Dlhodobú udržateľnosť sme do projektu aplikovali vďaka použitiu zelených striech, vsakom dažďovej vody na pozemku či Smart eletroinštalácii na úsporu energií. Aj vďaka všetkým týmto a mnohým iným opatreniam sme dosiahli certifikáciu budovy A0.

Bývajte SMART - Rezidencia Severná

Bývajte SMART. Bývajte v Rezidencii Severná.

Smart domov Valena™ Life s Netatmo

Povedzte svojmu domu, čo chcete

Spravte svoj domov bezpečnejším

Šetrite energiu

*V prípade záujmu o viac informácií o SMART technológiách použitých v projekte kliknite na tlačidlo “Zistiť viac” alebo sa obráťte na našich predajcov, ktorí Vám radi zodpovedajú všetky Vaše otázky.

ZISTIŤ VIAC

Vynikajúca lokalita

Najväčšou devízou projektu Rezidencia Severná je jeho lokalita. Severná ulica je skvelým miestom pre život v Banskej Bystrici. Poskytuje dostatok zelene, dostupnosť do centra mesta a možnosť športového či kultúrneho vyžitia. Dopravné napojenie na obchvat je vzdialené 300 metrov, čo zabezpečí komfort Vášho života.

Byty Severná Banská Bystrica

Objavte naše
vzorové byty

Navštívte naše vzorové byty a nechajte sa inšpirovať pri zariadení svojho nového domova. Naša virtuálna prehliadka vám poskytne dokonalý zážitok z návštevy vášho nového domova ešte pred ukončením výstavby.

PREHLIADKA
INTERIÉRU
Byty Severná Banská Bystrica

Vyberte si svoje vysnívané bývanie

Vyberte si zo širokej ponuky bytov s unikátnou dispozíciou, ktoré nenájdete v žiadnom inom projekte. V projekte Rezidencia Severná nájdete všetko pod jednou strechou. Krásne rodinné byty s peknými výhľadmi na mesto a zároveň priestrannými balkónmi.

Výborne riešené štartovacie byty pre mladé rodiny či moderné a priestranné terasové byty pre tých z Vás, ktorí hľadajú netradičný otvorený priestor.

Vyberte si byt

Priebeh výstavby

13.03.2024