Pozývame vás na obhliadku nášho moderného 3-izbového bytu!

Pozývame vás na obhliadku nášho moderného 3-izbového bytu!

29.04.2024

Pozývame vás na obhliadku nášho vzorového 3-izbového bytu!

Objavte nové možnosti moderného bývania!

Príďte na obhliadku nášho vzorového, prémiového 3-izbového bytu s unikátnou dispozíciou a celkovou plochou až 111 m², vybaveného dvoma balkónmi, a to za aktuálne zvýhodnú cenu už od 279 000 EUR!

Ideálne dispozičné riešenie a kvalitná architektúra tohto bytu vám ponúkajú všetky prvky moderného bývania v blízkosti centra mesta Banská Bystrica, s bohatou občianskou vybavenosťou. 

Atraktívne byty na predaj v tesnej blízkosti centra mesta Banská Bystrica

Rezidencia Severná sa vyznačuje spojením nadčasovej architektúry s tradičnými prvkami slovenského folklóru. Každý detail je starostlivo premyslený, aby poskytol maximálny komfort a pohodlie. 

Vyberte si zo širokej ponuky bytov s unikátnou dispozíciou, ktoré nenájdete v žiadnom inom projekte. V projekte Rezidencia Severná nájdete všetko pod jednou strechou. Krásne rodinné byty s peknými výhľadmi na mesto a zároveň priestrannými balkónmi.

Výborne riešené štartovacie byty na predaj pre mladé rodiny či moderné a priestranné terasové byty pre tých z Vás, ktorí hľadajú netradičný otvorený priestor.

Čo vás čaká
- Kvalitné byty s moderným dizajnom
- Nízkoenergetický štandard
- Výborná poloha v blízkosti centra Banskej Bystrice
- Priestranné balkóny a terasy


Nezmeškajte túto šancu! Zarezervujte si svoju obhliadku ešte dnes! Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 903 612 634 alebo e-mailom na info@bytyseverna.sk.

Nechajte sa očariť eleganciou, komfortom a kvalitou bytov v Rezidencii Severná a nájdite si svoj nový domov!